x
W celu zapewnienia najwyższej jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Aby sprawdźić cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich, przeczytaj naszą "Politykę Prywatności".

O firmie

KB Firma Handlowa od 1997 roku działa jako agent i dystrybutor w branży mody na terenie Polski. Misją firmy jest import i dystrybucja na rynki Polski i Europy Wschodniej, znanych włoskich marek odzieżowych.

Wyspecjalizowana w segmencie Premium, KB rozwija w Polsce sieć sprzedaży znanych na całym świcie marek damskich (ERREA REPUBLIC, FRANCESCA DEI, TAVIANI, ROMEO GIGLI Sportif) i męskich (NAVIGARE, BCM, Il GRANCHIO, GIOFERRARI), także poprzez budowę sieci sklepów partnerskich NAVIGARE i BCM.

Sklep KasualBasic jest ambitnym projektem naszej firmy, został stworzony w celu optymalizacji kanałów dystrybucji naszych marek, ze szczególnym uwzględnieniem marki Errea Republic – adresowanej do ludzi aktywnych, ceniących najwyższą jakość, ekologię i styl.

Wszystkie produktu Errea Republic i Errea posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100. Więcej można poczytać klikając tutaj.

Dodatkowo prowadzimy blog i newsletter, tworzony głównie dla butików i ich pracowników, gdzie znaleźć można materiały szkoleniowe i ciekawe artykuły z punktu widzenia zarządzania butikiem odzieżowym.

Zapraszamy na naszą stronę www: kbhandlowa.com