x
W celu zapewnienia najwyższej jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Aby sprawdźić cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich, przeczytaj naszą "Politykę Prywatności".

Koszty dostawy

Dostawa realizowana jest przez firmę kurierską DPD. Koszt dostawy to 16pln przy przedpłacie.
Wysyłamy w 24-48 godzin. Złożone zamówienia, które zostały opłacone do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia.

CZAS I WARUNKI DOSTAWY

 1. Przesyłki wysyłane są maksymalnie do 5 dni roboczych od otrzymania wpłaty. O wysłaniu paczki Klient informowany jest oddzielnym e-mailem.
 2. Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy. Zmiana adresu doręczenia przesyłki po jej nadaniu wiąże się z opłatą 24 zł.
 3. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kurierzy firmy DPD doręczają paczki zazwyczaj na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, głównie do godz. 17-tej. Kurier podejmuje 3 próby doręczenia przesyłki, dzień po dniu (dni robocze). Szczegółowy opis sposobu doręczenia przesyłek znajduje się w na stronie „Koszty dostawy” (kliknij tutaj) oraz w ogólnych warunkach świadczenia usług dostępnych na stronie www.dpd.com.pl
 4. Nieodebrania paczki i zwrotu przesyłki do nadawcy skutkuje obciążeniem Użytkownika kosztami zwrotu paczki do nadawcy oraz ponownego jej nadania (16 zł + 16 zł, łącznie 32 zł), jeżeli kupujący zgłosi chęć ponownego nadania przesyłki i wyrazi wole jej odebrania lub obciążenia Użytkownika kosztem zwrotu paczki do nadawcy (16 zł) – jeżeli kupujący zgłosi chęć rezygnacji z zamówienia i nie wyrazi zgody na ponowne nadanie przesyłki
 5. W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może się opóźnić. W takim przypadku Sprzedający informuje o zaistniałej sytuacji a kupujący ma możliwość rezygnacji z zamówienia. Produkt z informacją w opisie np. “czekamy na dostawę za 21 dni” to model z wydłużonym okresem realizacji zamówienia. Zamówienia takie realizowane są w terminie podanym w opisie. Termin dostępności każdego produktu podany jest zawsze w opisie przedmiotu.
 6. Paczki nadawane są po uprzedniej zapłacie za zamówienie. Sklep KasualBest.com wysyła także przesyłki płatnych przy odbiorze, których koszt wynosi 16 zł. W przypadku przepłaconego zamówienia, transport jest bezpłatny.
 7. Dostawa zakupionych produktów, na zasadach określonych w regulaminie, następuje tylko na terenie Polski.
 8. W przypadku, kiedy miejsce doręczenia zamówionych produktów jest inne niż terytorium RP warunki płatności, kosztów związanych z doręczeniem przesyłki oraz sposób dostawy ustala się indywidualnie z Użytkownikiem drogą korespondencji elektronicznej.
 9. Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy, które różnią się w zależności od wyboru formy płatności i opcji dostawy.
 10. Przybliżony czas realizacji zamówienia w przypadku wyboru opcji płatności: „przedpłata na konto”, „szybkie płatności”, „płatność kartą”- zakupiony towar zostanie wysłany w terminie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowaniu na koncie Sklepu wpłaty we właściwej wysokości. Do ww. terminów realizacji zamówienia nie wlicza się dnia, w którym Sklep poinformował Użytkownika o przyjęciu zamówienia do realizacji. Sklep zobowiązany jest poinformować Użytkownika o przedłużeniu terminu realizacji zamówienia oraz określić przewidywany termin realizacji zamówienia.
 11. Przewidywany czas dostawy to: 24-48 godzin od momentu nadania przesyłki. Opłacone zamówienia, które zostaną złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Opłacone zamówienia, które zostaną złożone i opłacone po godzinie 12:00, wysyłamy dnia następnego. Opłacone zamówienia, które zostaną złożone i opłacone w piątek wysyłamy w poniedziałek.
 12. Koszty dostawy zostaną umieszczone na fakturze VAT jako oddzielna pozycja. O kosztach dostawy Użytkownik jest informowany przed akceptacją zamówienia.
 13. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie produktów lub opóźnienie w dostawie spowodowanym błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Użytkownika.